O společnosti

Přes 80 realizovaných projektů a dvacetiletá působnost na území České i Slovenské republiky  řadí společnost FASTAV DEVELOPMENT k předním developerům obchodních center. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími obchodními řetězci, mezi které patří například Kaufland, TESCO, Ahold nebo Rewe group.

Připravujeme komplexní developerské projekty – zajišťujeme výkupy pozemků, příslušná povolení, kupní nebo nájemní smlouvy, dohody s obch. partnery, financování a výstavbu.

Nicméně naše aktivity sahají ještě dále, v současné době pronajímáme v retailových parcích více než 25 tisíc metrů čtverečních vlastních obchodních ploch pod značkou Fastmall. Naši partneři v nich provozují převážně obchody s oděvy, obuví, drogerií, elektrem nebo sportovními potřebami. 

Všechny naše projekty se vyznačují citlivým přístupem k okolnímu prostředí. Velmi často jde o projekty tzv. „brownfields“, tedy na chátrajících územích. Naše projekty tak často přinášejí život do míst, kde dlouho nebyl, a pozitivně tak působí na jejich rozvoj. Naší hlavní snahou je, aby hodnota našich projektů byla dlouhodobá a trvalá. I z tohoto důvodu se snažíme vytvářet takové synergické efekty, které zaručí našim projektům dlouhodobou atraktivitu z pohledu našich klientů a investorů.